Gitar Bilgini Ölç?

Bakalım sen ne kadar sürede kaç soruyu doğru cevaplayabileceksin?

gitar testi

9 soruda gitar bilgini ölç! Soruları çözdükçe gitarla ilgili diğer sorulara geçebilirsin. Eğer gitar bilgini arttırmak istiyorsan seni buraya alalım   —-> Gitar’la ilgili bilgiler

[WpProQuiz 1]

Günümüzün en popüler müzik aletlerinden bir tanesi gitar, gitar çalan bir çok çocuk, genç ve yetişkin var! Kimi kendi başına gitar kursuna gitmeden gitar çalmayı öğrenmiş, kimi ise bir süre gitar dersi almış fakat birkaç ders sonra artık gitar kursuna gitmemeye karar vermiş.

Herhangi bir müzik alanında ders almaya başladığınız zaman, en önemlisi aslında devam ettirebilmek. Müzik kolay bir sanat dalı değil ve birçok farklı alanları bulunmaktadır, fakat eğer gerçekten çok iyi bir çalgıcı veya müzisyen olmak istiyorsanız, bir yerden başlayarak, gitar dersi alıp yardım almanız gerekiyor. Gitar kursumuzda herkese göre gitar dersleri verilmektedir. Bizimle gitar dersi almaya başlamadan önce, bütün öğrencilerimize deneme dersi verilir. Deneme dersleri çok önemlidir, çünkü bu derste öğrenci hem gitarı tanımış oluyor, hemde gitar ile veya gitarın neler yapabileceğini görüyor.

Gitar kursumuz için önemli olan öğrencinin müziği sevmesi ve gitarı sevebilmesi. Eğer siz müziği veya çalacağınız aleti sevmezseniz ya da herhangi bir sevgi gösteremezseniz, o aleti çalmanız neredeyse imkansız olur. Gitar kursumuz size hem gitarı sevmeniz, hemde müziği sevmeniz için yardımcı olacak. Deneme dersi eğer hoşunuza giderse, ders kaydınızı yaptırabilir ve ders almaya başlayabilirsiniz. Ders kaydı yaptıracağınız zamanı çok iyi hesaplayın, çünkü ona göre avantajlarınız olacaktır. Eğer ay başında ders kaydı yaptıran ilk beş kişinin arasına girerseniz iki ders bedava alabileceksiniz. Eğer ki altı aylık bir paket alırsanız, bir ay bedava ders alabileceksiniz.

Gitar derslerimizde sadece gitar adına değil, birçok sanat alanları adına kendiniz için avantajlarla karşılaşabilirsiniz. Gitar dersi almak için çocuklar açısından baktığımız zaman, en ideal yaş grubu 5-6 yaşlarından başlamak veya en geç 8-9 yaşlarında başlamak. Herhangi bir engeliniz olmadığı sürece, üst yaş sınırlaması yoktur. Bir aylık sıkı ders alarakta, birçok parçalar çalmaya başlayabilirsiniz.