Piyasadaki En Cool Elektro Gitarlar

Elektro gitar çalmak bazen yorucu etütlerin, bol bol şarkı dinlemenin ve çalışmanın bir ürünüdür. İyi bir çalışmayla herkes başarılı bir elektro gitarist olabilir. Ancak iyi çalmak özellikle elektro gitar gibi bir enstrüman için tek başına bazen yeterli olmaz. 

Çünkü elektro gitar ses kalitesi ve doğru çalış kadar görsel olarak da önemli bir enstrümandır. Bu nedenle bugünkü yazımızda sizler için şu anda piyasada bulunan en cool elektro gitarları tanıtmaya karar verdik. 

Gitar Kursu hakkında ayrıntılı bilgi için Buraya Tıklayın..

Hazır mısınız. O halde başlayalım…

Warwick Streamer $$ 4 Galactic Rainbow Solid High Polish Galactic Rainbow 

Her Warwick Custom Shop Masterbuilt enstrümanı, Almanya’da Warwick’in çok yetenekli luthierleri ve yaratıcı ekibi tarafından el yapımı yapılmış bir gitardır. Her gitar tamamen benzersizdir ve enstrüman işçiliğinde sanatsal mükemmellik vizyonunu uygular.

Eğer bir sanat eseri arıyorsanız, işçilik, kusursuz ahşap seçimi, ve çarpıcı bir son görünüş evinizde bu enstrüman görüntülemek için bile olsa yeterli bir sebeptir. Bu gitar özellikle bir Wenge boyun ve klavye, yeşil ön ve yan ledler ve bir bataklık kül gövdesine sahiptir ve altıgen anahtar araçları, bir temizlik bezi ve bir deri çanta içeren bir Warwick kullanıcı kiti ile birlikte gelir.

D’Angelico Deluxe Series Limited Edition DC Hollowbody Ebony Fingerboard Electric Guitar Electric Yellow

Bu sağlam yarı içi boş gövde gitarı, koleksiyonunuzdaki diğer gitarlardan öne çıkacağından emin olan bir Art Deco tarzına sahiptir. Seymour Duncan ABD DA-59 humbuckers, ve bir akçaağaç boyun ile 22-fret, 16” yarıçapı klavyeye sahiptir. Bu gitar gerçekten bir sanat eseridir. İnce C-şekilli boynu bileklerinizi ağrıdan korurken, çift kesimli şekli soloları ve bare akorlarını boynunuza daha kolay hale getirecektir. Kristal netliğinde bir ses ve tam bir ton ile, bu çaldığınız anda aşık olacağınız bir gitardır.

G&L Doheny Electric Guitar Surf Green

Sörf efsaneleri tarafından tercih edilen ikonik plajın adını taşıyan Doheny, 60’ların klasik Güney Kaliforniya sörf sesinde kök salmıştır ve muhteşem deniz köpüğü yeşili rengi size ayaklarınızla kumda geçirilen sıcak yaz günlerini hatırlatacaktır. Çalma tarzınız rahat veya daha agresif olsun, her iki durumda da istikrarlı bir ayar sağlar. 

ESP LTD EC-Black Metal Electric Guitar Satin Black

Tüm metal türleri için mükemmel olan LTD Black Metal serisi, vahşet ve inceliğin mükemmel bir karışımını arayan gitaristlere hitap ediyor. LTD Deluxe 1000 serisi ile karşılaştırılabilir kalitede, saten bitmiş EC-Black Metal, çok, çok yüksek sesle sallanan ve sallanan bir gitara karanlık bir tehditkar varlık getiriyor. Seymour Duncan Black Winter manyetikler ve bir kilitleme TonePros Köprüsü ile önceden yüklenmiş, sadece bakmak için bile alınmaya değer bir gitardır.